Producenci
Kontakt

Szorowarki przewodowe

Szorowarki to zaawansowane technologicznie urządzenia sprzątające, pozwalające na utrzymanie najwyższego stopnia czystości podłóg przy regularnym czyszczeniu. Dzięki dużym zbiornikom na detergent oraz szybko obracającym się szczotkom umożliwiają skuteczne i wydajne czyszczenie również dużych powierzchni. W naszym sklepie oferujemy wysokiej jakości szorowarki przewodowe najlepszych producentów na rynku, znakomicie sprawdzające się w sprzątaniu podłóg oraz posadzek.

Szorowarki przewodowe o dużej wydajności

Posiadamy w naszej ofercie szeroki wybór profesjonalnych szorowarek, które znacząco ułatwiają sprzątanie dużych powierzchni i szczególnie dobrze sprawdzają się w miejscach użyteczności publicznej. Wśród prezentowanych maszyn czyszczących można wybrać mniejsze szorowarki przewodowe jednotarczowe, a także większe urządzenia o szczególnie dużej pojemności zbiorników i z wydajnością teoretyczną sięgającą nawet od 1 600 do 2 300 m2/h w przypadku największej szorowarki Numatic TT 6650S. Zakres pojemności zbiorników na detergent wynosi od 15 do 60 litrów. Wszystkie prezentowane w tej kategorii szorowarki na prąd sieciowy są wyposażone w odpowiednio długie przewody, które pozwalają łatwo dotrzeć we wszystkie zakamarki czyszczonych pomieszczeń i ułatwiają używanie ich na większych powierzchniach.

Szorowarki na prąd sieciowy z największą szerokością czyszczenia

Rozwiązania techniczne zastosowane w maszynach sprawiają, że wszystkie szorowarki na prąd sieciowy charakteryzują się wyższym tempem czyszczenia płaskich powierzchni. Umożliwiają to szerokie szczotki o średnicy od 45 do 65 centymetrów, obracające się z prędkością od 150 do 180 rpm, a także ssawy o dużej szerokości 800 mm i więcej – aż do 970 mm, w połączeniu z bardzo pojemnymi zbiornikami na detergent oraz zanieczyszczenia. Dzięki temu pojemników nie trzeba napełniać wielokrotnie w krótkim czasie, a szorowarki pozwalają na dużo łatwiejsze czyszczenie podłóg oraz posadzek i dają znacznie większy komfort sprzątania.

Szybkie i precyzyjne szorowarki przewodowe

Wysoką jakość sprzątania gwarantują najlepsi producenci urządzeń oferowanych w naszym sklepie. To liderzy rynku z dużym doświadczeniem w produkcji akcesoriów do czyszczenia podłóg. Prezentowane szorowarki przewodowe czyszczą szybko i dokładnie, pozostawiając sprzątaną powierzchnię w należytym porządku, a duży wybór maszyn pozwoli naszym klientom dobrać takie, które najlepiej będą odpowiadały indywidualnym potrzebom, wynikającym z wielkości i specyfiki sprzątanych powierzchni.

Szorowarki Comac Vispa 35 E Szorowarki Comac Vispa 35 E
Producent: COMAC
Cena: 9 532,50 zł (netto: 7 750,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Szorowarka jednotarczowa TMB TP 43 G Szorowarka jednotarczowa TMB TP 43 G
Producent: TMB
Cena: 4 292,70 zł (netto: 3 490,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Szorowarka Numatic TT 3450 s Szorowarka Numatic TT 3450 s
Producent: NUMATIC
Cena: 9 827,70 zł (netto: 7 990,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Szorowarka Numatic TT 4550S Szorowarka Numatic TT 4550S
Producent: NUMATIC
Cena: 12 287,70 zł (netto: 9 990,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Szorowarka Numatic TT 6650S Szorowarka Numatic TT 6650S
Producent: NUMATIC
Cena: 14 747,70 zł (netto: 11 990,00 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl