Producenci
Kontakt

Firma Comac jest producentem profesjonalnych odkurzaczy przemysłowych stosowanych w sprzątaniu małych, średnich i dużych powierzchni wykorzystywanych komercyjnie, takich jak warsztaty, laboratoria, biura czy hotele. W naszym sklepie internetowym oferujemy funkcjonalne odkurzacze przemysłowe Comac CA w atrakcyjnych cenach.

Odkurzacze do dużych powierzchni komercyjnych

W czyszczeniu dużych i średnich powierzchni szczególnie dobrze sprawdzają się największe odkurzacze przemysłowe Comac CA - modele 80 oraz 100. Wyposażone w mocne silniki z dużą pojemnością zbiornika urządzenia charakteryzują się najbardziej wydajną pracą, pozwalającą na odkurzenie w krótkim czasie dużego obszaru. Największy model CA 100 posiada wbudowany silnik o mocy 1 600 W oraz niezwykle pojemny, 88-litrowy zbiornik. Zaawansowane technologicznie odkurzacze do dużych powierzchni są jednocześnie bardzo łatwe w obsłudze i poręczne, mimo swoich dużych rozmiarów. Posiadają również opcję odkurzania na mokro i szybkiego osuszania podłoża przy pomocy specjalnej przedniej ssawy.

Odkurzacze przemysłowe Comac CA o dużym zasięgu pracy

Szeroka gama odkurzaczy przemysłowych Comac CA gwarantuje możliwość wyboru urządzenia najlepiej dopasowanego do wymiarów i rodzaju pomieszczeń, w których są stosowane. Wszystkie produkty odznaczają się dużym zasięgiem pracy i sprzątają bardzo dokładnie, zapewniając najwyższy stopień czystości odkurzanej powierzchni. Dzięki wykorzystaniu w ich budowie kółek umieszczonych w podstawie są jednocześnie bardzo stabilne i łatwe w przemieszczaniu, co dodatkowo zwiększa zasięg odkurzanej powierzchni i skraca czas sprzątania. Odkurzacze przemysłowe Comac CA są skuteczne i niezawodne w docieraniu nawet do najtrudniej dostępnych miejsc, w których gromadzi się brud i pył. Idealnie sprawdzają się w sprzątaniu między innymi warsztatów, biur, pomieszczeń hotelowych, szkół czy szpitali. 

Odkurzacze do dużych powierzchni z technologią podwójnego filtrowania

Nowoczesna technologia podwójnego filtrowania zasysanego powietrza sprawia, że odkurzacze do dużych powierzchni Comac CA jeszcze skuteczniej usuwają zanieczyszczenia. Powietrze w komorze odkurzacza jest najpierw przepuszczane przez składający się z dwóch warstw ochronnych filtr, a dodatkowo opcjonalnie może być także poddane działaniu filtra typu cartridge. Odkurzacze posiadają zróżnicowany w zależności od modelu maksymalny przepływ powietrza mierzony w litrach na sekundę. W największym modelu przepływ zgodnie ze specyfikacją techniczną producenta wynosi 62 l/s.

Odkurzacz Comac Ca 100 Odkurzacz Comac Ca 100
Producent: COMAC
Cena: 3 749,00 zł (netto: 3 047,97 zł )
szt.
zobacz więcej
Odkurzacz Comac Ca 30 Odkurzacz Comac Ca 30
Producent: COMAC
Cena: 2 019,66 zł (netto: 1 642,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Odkurzacz Comac Ca 60 Odkurzacz Comac Ca 60
Producent: COMAC
Cena: 2 174,64 zł (netto: 1 768,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Odkurzacz Comac Ca 80 Odkurzacz Comac Ca 80
Producent: COMAC
Cena: 2 846,22 zł (netto: 2 314,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Odkurzacz Picolo Silenzio Odkurzacz Picolo Silenzio
Producent: TMB
Cena: 1 574,40 zł (netto: 1 280,00 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl